شماره تماس شرکت کتمپیوتری سپند

چهارشنبه 30 مرداد 1398

شبکه ملی اطلاعات چیست

در سال‌های اخیر زیاد نام شبکه ملی اطلاعات را شنیده اید . اما شاید با مفهوم آن آشنا نباشیم. در این مقاله شما را با آن بیشتر آشنا میکنیم.

جستجوی ایمیل گمشده در Gmail

برای داشتن یک جستجوی کامل در جیمیل ( Gmail ) نیازمند به طی کردن 3 مرحله می باشد :
1. عبارت کلیدی را در جعبه ی جستجو ( Search box ) صندوق ورودی ( inbox ) بالای صفحه سرچ کنید.
2. اگر عبارت مورد نظر پیدا نشد ، فولدر Spam در سمت چپ پنل را باز کنید یا عبارت Spam را در Search box وارد کنید. عبارت کلیدی را در Spam سرچ کنید.
3. اگر بازهم عبارت کلیدی مورد نظر خود را پیدا نکردید ، فولدر Trash را از همان سمت چپ پنل باز کنید و کلمه کیدی را جستجو کنید.

موتور جستجوی معنایی

موتور جستجوی معنایی

انیستیتو آلن ، متکی بر سیاتل ، که توسط Pual Allen یکی از موسسین مایکروسافت تاسیس شده است ، به دنبال ساخت موتور جستجوگر جدیدی است که بر پایه معنا عمل می کند. این موسسه با نام مختصر AL2 نیز شناخته می شود. این موسسه سرویس جدیدی را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده است به نام موتور جستجوگر معناگرا.

 

6 نکته در استفاده از بیشتر از wifi

6نکته برای اینکه بتوانید بیشترین استفاده را از اینترنت  wifiمنزلتان بکنید.

اغلب افراد هنگام راه اندازی اینترنت  wifiخود ، خیلی درگیر دستورالعمل های راه اندازی سیستم نمیشوند. اغلب این کار توسط متخصصان it و یا نصاب صورت میگیرد و این تنظیمات اغلب تا روز آخر بر روی دستگاه باقی می ماند. در حالی که می توانید تنظیمات دستگاه  مانند میزان پوشش دهی ، جلوگیری از اینترنت دزدی دیگران و ... را خودتان انجام دهید.