شماره تماس شرکت کتمپیوتری سپند

چهارشنبه 30 مرداد 1398

hp

 

شرکت هیولت باکارد (Hewlett-Packard ) با نام مختصر HP در سال 1939 با سرمایه اولیه 538 دلار توسط دو دانشجوی همکلاس به نام های ویلیام هیولت و دیوید بکارد در کالیفرنیا آمریکا تاسیس شد.

از زمان تاسیس این شرکت تا به امروز صدها حق ثبت اختراع از سوی این شرکت به ثبت رسیده از جمله شمارنده های فرکانس پرسرعت، اسیلوسکوپ و مانند آنها که به بازار عرضه شد. اولین ماشین حساب علمی رومیزی دنیا HP35 ، ماشین حساب جیبی و برنامه خورHP65  و نیز نوع مچی دیجیتالی آن توسط این شرکت عرضه شد. اولین رایانه نیز در سال 1974 با 4گیگابایت RAM و در سال های 1980،  1982 ،1983 اولین رایانه دستی را این شرکت وارد بازار کرد . در سال 1984 HP  اولین چاپگر لیزری ابداع و به بازار عرضه کرد.

شرکت جهانی HP که کسب و کار در آن با بیش از 100 زبان دنیا انجام می شود ، مقام اول را در تولید و عرضه چاپگر های لیزری ، جوهر افشان و نیز عرضه سرورهای مختلف و  سیستم های حافظه رایانه و مقام دوم را در تولید رایانه های جیبی، شخصی و رومیزی را دارا می باشد.

سپند ، مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ و مادربرد ، با بیش از 10 سال تجربه، کلیه خدمات تعمیر لپ تاپ و پرینترهای اچ پی را ارائه می دهد.

سپند مجهز به کلیه لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای تعمیر تخصصی مادربرد و نوت بوک می باشد.