شماره تماس شرکت کتمپیوتری سپند

چهارشنبه 30 مرداد 1398

acer

 

شرکت چند ملیتی ایسر در سال 1976توسط Stan Shih ، همسرش و 5نفر دیگر در کشور تایوان تاسیس شد ، و کار خود را با داشتن 11نفر کارمند آغاز کرد. Shih برای اینکه در نظر مردم ذهنیت خوبی از محصولات خود ایجاد کند ، آن ها را با قیمت معادل قیمت محصولات درجه ی یک ژاپن ، وارد بازار ژاپن کرد. این شرکت در تولید محصولات متعدد همچون کامپیوترهای رومیزی، لپ تاپ، PDA، سرور، Storage Device، پروژکتور، تلویزیون LCD، مانیتور، اسمارت فون و دوربین دیجیتال فعالیت دارد.از موفقیت های این شرکت  تبدیل کامپیوتر های خانگی (PC) به یکی از لوازم ضروری در منازل  و همچنین فروش محصولات خود به شرکت های بزرگ همچون IBM  می باشد. اولین سری کامپیوترهای Aspire در سال 1995 توسط این شرکت وارد بازار شد.

از زیر مجموعه های این شرکت می توان شرکت Getway را نام برد که سخت افزار کامپیوتر را در بسته بندی زیبا با طرح پوست گاو عرضه می کرد و جزو 500 شرکت برتر تولیدکننده ی کامپیوتر دنیا محسوب می شد. ولی نام شرکت Getway در سال 2005 از فهرست 500 شرکت برتر دنیا با کسب مقام 508 خط خورد و در سال 2007 توسط شرکت Acer خریداری شد.

از دیگر نکاتی که دانستن آن می تواند برای شما جالب باشد این است که شرکت Asus  توسط کارمندان سابق شرکت Acer تاسیس و شروع به کار کرد.

شرکت سپند با بیش از 10 سال سابقه کلیه خدمات ، تعمیر و فروش قطعات لپ تاپ های ایسر را ارائه خواهد.