شماره تماس شرکت کتمپیوتری سپند

يكشنبه 5 خرداد 1398

تعمیرات تخصصی لپ تاپ

 

شرکت Lenovo با نام کامل انگلیسی (Lenovo Group LTD) از بزرگترین شرکت های چتد ملیتی تولید کننده کامپیوتر، نرم افزارهای کامپیوتر شخصی ، تبلت ، لپ تاپ ، اسمارت فون ها ، سرور و تجهیزات کامپیوترهای شبکه و دستگاههای ذخیره سازی و قطعات جانبی الکترونیکی است. این شرکت مراکزی در پکن پایتخت چین ، موریزویل کارولینای شمالی در آمریکا دارد. شرکت لنوو ، شرکت چینی است که در سال 1984 با سرمایه گذاری آکادمی علوم چین به مبلغ 25000 دلار و با 10 کارمند با نام Legend  تاسیس شد.

این شرکت تا قبل از سال 1990 فقط کامپیوترهای وارداتی می فروخت و در سال 1993 با پیشی گرفتن از دو شرکت ای اس تی و کامپک جزء بزرگترین شرکت تولید کننده رایانه درچین تبدیل شد و 2 سال بعد با واحد تولید رایانه شرکت IBM ادغام شد و باعث شد که این شرکت به جای زیان دادن تا آن زمان ، مسیر سودهی را در پیش بگیرد. شرکت نام Lenovo  را که برگرفته از Le ابتدایLegend   و nevo  به معنای نوین در سال 2003  برای خود برگزید.

اولین کامپیوتر شخصی 586 در سال 1993 و در سال 1995 اولین سرور با نام Legend وارد بازارکرد. در سال 1997 این شرکت با امضا قرار داد با شرکت Microsoft کامپیوترهای خود را با سیستم عامل و نرم افزار ماکروسافت عرضه کرد.

محصولات لنوو درسطح جهانی شامل لپ تاپ های ،Thinkpad ، رایانه های رومیزی Thinkcenter به همراه بسته های نرم افزای Thinkvantage و نمایشگرهای Thinkvista و انواع لوازم جانبی می شود.

شرکت Lenovo درفروش لپ تاپ در سال 2011 هشت درصد از سهم بازار را در دست گرفت و رده ی چهارم  را به خود اختصاص داد و شرکت اچ پی در رده سوم قرار گرفت و این عدد را در سال 2013 به 16 درصد رساند.      

سپند ، مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ و مادربرد ، با بیش از 10 سال تجربه، کلیه خدمات تعمیر لپ تاپ لنوو را ارائه می دهد.

سپند مجهز به کلیه لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای تعمیر تخصصی مادربرد و نوت بوک می باشد.