شماره تماس شرکت کتمپیوتری سپند

چهارشنبه 30 مرداد 1398

تعمیرات تخصصی لپ تاپ

 

شرکت Lenovo با نام کامل انگلیسی (Lenovo Group LTD) از بزرگترین شرکت های چتد ملیتی تولید کننده کامپیوتر، نرم افزارهای کامپیوتر شخصی ، تبلت ، لپ تاپ ، اسمارت فون ها ، سرور و تجهیزات کامپیوترهای شبکه و دستگاههای ذخیره سازی و قطعات جانبی الکترونیکی است. این شرکت مراکزی در پکن پایتخت چین ، موریزویل کارولینای شمالی در آمریکا دارد. شرکت لنوو ، شرکت چینی است که در سال 1984 با سرمایه گذاری آکادمی علوم چین به مبلغ 25000 دلار و با 10 کارمند با نام Legend  تاسیس شد.

این شرکت تا قبل از سال 1990 فقط کامپیوترهای وارداتی می فروخت و در سال 1993 با پیشی گرفتن از دو شرکت ای اس تی و کامپک جزء بزرگترین شرکت تولید کننده رایانه درچین تبدیل شد و 2 سال بعد با واحد تولید رایانه شرکت IBM ادغام شد و باعث شد که این شرکت به جای زیان دادن تا آن زمان ، مسیر سودهی را در پیش بگیرد. شرکت نام Lenovo  را که برگرفته از Le ابتدایLegend   و nevo  به معنای نوین در سال 2003  برای خود برگزید.

اولین کامپیوتر شخصی 586 در سال 1993 و در سال 1995 اولین سرور با نام Legend وارد بازارکرد. در سال 1997 این شرکت با امضا قرار داد با شرکت Microsoft کامپیوترهای خود را با سیستم عامل و نرم افزار ماکروسافت عرضه کرد.

محصولات لنوو درسطح جهانی شامل لپ تاپ های ،Thinkpad ، رایانه های رومیزی Thinkcenter به همراه بسته های نرم افزای Thinkvantage و نمایشگرهای Thinkvista و انواع لوازم جانبی می شود.

شرکت Lenovo درفروش لپ تاپ در سال 2011 هشت درصد از سهم بازار را در دست گرفت و رده ی چهارم  را به خود اختصاص داد و شرکت اچ پی در رده سوم قرار گرفت و این عدد را در سال 2013 به 16 درصد رساند.      

سپند ، مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ و مادربرد ، با بیش از 10 سال تجربه، کلیه خدمات تعمیر لپ تاپ لنوو را ارائه می دهد.

سپند مجهز به کلیه لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای تعمیر تخصصی مادربرد و نوت بوک می باشد.