شماره تماس شرکت کتمپیوتری سپند

چهارشنبه 30 مرداد 1398

 

شرکت سیکو اپسون با نام اختصاری اپسون بزرگترین تولید کننده چاپگر سوزنی- جوهرافشان و لیزری،تجهیزات مرتبط با تصویر برداری ، پروژکتور سینمای خانگی، تلویزیون های بزرگ، روبات ها، پرینترهای فروش و ثبت پول نقد ، کامپیوترهای رومیزی، لپ تاپ و... در سال 1924 با نام سیکو نخستین ساعت مچی را ثبت کرد.در سال1992ساعت های سری کینتیک مجموعه ای از ساعت های کوارتزی که با حرکت دست شارژ می شوند را معرفی کرد.زمانیکه گروه سیکو به عنوان ارزیاب رسمی زمانی المپیک تابستانی 1964 توکیو انتخاب شد، یک زمان سنج مجهز به پرینتر برای رویدادهای ورزشی نیاز داشت و شرکت سوا زیر مجموعه گروه سیکو با تحقیقات گسترده ای که برای تولید پرینتر الکترونیکی انجام داده بود در سال 1968 موفق به تولید اولین Mini Printer جهان شد.

نام اپسون( Epson ) برگرفته از Son Of Electronic Printer ( فرزند پرینتر الکترونیک ) برای شرکت انتخاب شد و در سال 1975 در آمریکا برای فروش محصولات سیکواپسون ، تاسیس گردید.

امروزه شرکت سیکو اپسون با داشتن بیش از 10هزار کارمند در سراسر جهان ، در آمدی بالغ بر 10میلیارد دلار دارد و از بزرگترین تولیدکنندگان انواع چاپگر در دنیا به شمار می رود.