شماره تماس شرکت کتمپیوتری سپند

چهارشنبه 30 مرداد 1398

 

از بزرگترین شرکت های تولید کننده رایانه و تجهیزات جانبی در دنیاست که مرکز ان در تایوان قرار دارد محصولات اصلی ان شامل مادربرد ،مادربرد سرور،رایانه شخصی،سیستم سرور،لپتاپ،نمایشگر کریستال مایع،کارت ویدیو،و دستکاه های اینترنت پهن باند میشود.ازدیگر محصولات این شرکت ،تلفن همراه،رایانه جیبی،دیسک گردان های نوری،روتر ارتباط بیسیم،قطعات شبکه و دیگر ابزار های جانبی مانند ابزار حکاکی بر روی دیسک و وبکم را میتوان نام برد.

شرکت ایسوستک که معمولا با نام اختصاری ایسوس شناخته میشود توسط چهار مهندس کامپیوتر که سابقا در شرکت رایانه ای ایسر فعالیت میکردند در اوریل 1990 تایوان تاسیس شد.در حال حاضر این شرکت به غیر از کشور مبدا،محصولات خود را در سایر کشورهای 5 قاره جهان نیز توزیع میکند.نام ان از 4 حرف اخر کلمه پگاسوس (اسب بالدار افسانه ای یونان باستان) گرفته شده است.

ایسوس بزرگترین شرکت تولید کننده مادربرد در دنیاست و در یکسال منتهی به نوامبر 2009 در بیش از29 درصد رایانه های دنیا و بیش از هر شرکت دیگری ، از مادربرد های این شرکت استفاده شده است.

سپند ، مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ  و مادربرد ، با بیش از 10 سال تجربه، کلیه خدمات تعمیر مادربرد ها لپ تاپهای ایسوس را ارائه می دهد.

سپند مجهز به کلیه لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای تعمیر تخصصی مادربرد و نوت بوک میباشد.