شماره تماس شرکت کتمپیوتری سپند

چهارشنبه 30 مرداد 1398

حافظه فلش بیسیم سن‌دیسک

برای شما ممکن است بسیار پیش آمده باشد که در هنگام تبادل اطلاعات بین کامپیوتر و گوشی همراه به مشکل برخورده باشید. راه های مختلفی که برای انتقال اطلاعات کامپیوتر به تلفن همراه و یا بالعکس انجام می دهید خود نیز دشواری هایی به همراه دارد که می توان به عنوان مثال به فلش هایی که دارای دو پورت می باشد ، اشاره کرد. در این بین SanDisk به راه حل جالبی رسیده که در ادامه آن را به شما معرفی خواهیم کرد.

 کمپانی سن‌دیسک ( SanDisk ) از یک حافظه فلش وایرلس ( بیسیم ) با نام Connect Wireless Stick رونمایی کرده . هدف از تولید این محصول جالب انتقال آسان فایل میان دستگاه‌ها و حل مشکل ظرفیت محدود حافظه‌ گوشی های موبایل است.این فلش وایرلسی با باتری کار می کند و امکان اتصال بی سیم به گوشی های اندروید و iOS را دارد که از جذابیت بالایی در بین کاربران برخوردار است.

فلش بیسیم

فلش بیسیم Connect Wireless Stick سن‌دیسک انتقال فایل ها میان گجت های مختلف را آسان کرده و مشکل ظرفیت محدود حافظه‌ گوشی های موبایل را مرتفع می سازد.بنابراین اگر ویدیوها و تصاویر با رزولوشن بالا دارید و تنها ۱۶ گیگابایت حافظه بر روی گوشی خود دارید، راه حل Connect Wireless Stick است که تا ۱۲۸ گیگابایت حافظه دارد و با یک بار شارژ تا ۴.۵ ساعت اطلاعات به گوشی شما استریم می‌کند. علاوه بر این می‌تواند تصاویر و ویدیوهای گوشی را به صورت اتوماتیک بر روی خود پشتیبان‌گیری کند.

فلش sandisk

این حافظه‌ها با مدل های۱۶، ۳۲، ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایت عرضه شده است.